الوان در یک نگاه

الوان در یک نگاه

شركت تعاوني توليد رنگ الوان با بيش از چهار دهه سابقه حضور در صنعت رنگ كشور از جمله برنده‌هاي معتبر ايران است كه با تلاش و كوشش فراوان و با بهره‌گيري از نيروهاي متخصص توانسته است؛ شهرت خود را حتي به فراي مرز‌هاي ايران برساند. شركت الوان همواره با انجام تحقیقات مختلف تلاش مي‌نمايد محصولات خود را بر پايه آخرین دستاوردها و استانداردهای بین المللی توليد و در اختیار مشتریان قرار دهد. توجه به اصول توسعه پايدار در توليد محصولات سازگار با محيط زيست و اهتمام به اصولي هم‌چون کیفیت برتر، جلب رضایت‌ مشتریان و نيز رعایت استانداردهای ملی و بين المللي در كنار تولید محصولات متنوع ساختماني و صنعتي جهت تامين نيازهاي مختلف مشتريان از جمله مهمترين دلايل موفقيت الوان است.


محصولات الوان

توليدات الوان به طور كلي به سه گروه اصلي رنـگ‌هاي حفاظتي (Protective Paints)، رنـگ‌هاي ساختماني (DecorativePaints) و محصولات مهندسي (Engineering Products) تقسيم مي‌شود.


رنگ‌هاي حفاظتي:

اين گروه از محصولات الوان در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي و پالايشگاه‌ها، تاسيسات سدها و انتقال آب، نيروگاه‌ها و خطوط انتقال؛ اسكله‌ها، تاسيسات دريايي، فولاد و ديگر صنايع كه نياز به پوشش‌هاي حافظتي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. يک سيستم پوششي بايد داراي ويژگي‌هايي از جمله چسبندگي به سطح زيرين و چسبندگي لايه‌هاي رنگ به يکديگر باشد. ميزان ضخامت لايه‌هاي رنگ نيز از اهميت خاصي برخوردار است.  انتخاب و طراحي صحيح يک  سيستم پوششي مناسب که در شرايط مختلف قادر باشد، سطح مورد نظر را در برابر عوامل مختلف محيطي و کاربردي حفظ نمايد، از اهميت بسيار زيادي برخوردار است. عوامل محيطي و کاربردي، سطوحي را که داراي پوشش حفاظتي مناسب نباشند؛ به سرعت در معرض تخريب قرار مي‌دهد. به طوري‌که صدمات جبران ناپذيري را در پي خواهد داشت. محصولات صنعتي الوان كه اكنون به عنوان پشتوانه‌اي ارزشمند در جهت حفظ سرمايه‌هاي اقتصادي در اختيار مشتريان گرامي قرار مي‌گيرد. اين محصولات بر پايه آخرين استاندارهاي جهاني توليد و به صنايع ارائه مي‌شود. همچنين با توجه به ويژگي‌هاي رنگ‌هاي صنعتي اين محصولات، شركت الوان آمادگي دارد تا به مشتريان خود در جهت استفاده صحيح مشاوره دقيق فني ارائه نمايد.


رنگ‌های ساختمانی:

رنگ‌های ساختمانی الوان با رعايت استانداردهای بهداشتي و زيست محيطي در اختيار مصرف کنندگان گرامي قرار مي‌گيرد . توليد رنگ‌های اکريليک پايه آب جهت حفظ سلامت فردی و سهولت استفاده برای تمامي کاربران و حذف فرمالين به عنوان يک ماده سمي مضر از فرمولاسيون توليد؛ حذف خشک کن‌های حاوی سرب از رنگ با توجه به آلايندگي بالا و تاثيرات منفي آن بر سلامت مصرف کنندگان و استفاده از گاز مايع بي بو در رنگ‌های اسپری از برترين اقدامات شرکت توليدی رنگ الوان با سابقه بيش از سي سال فعاليت در صنعت رنگ کشور به شمار مي‌رود.


محصولات مهندسي:

شركت الوان با انجام تحقيقات گسترده و بكارگيري تجربيات حرفه‌اي روز دنيا، همگام با پيشرفت‌هاي قابل توجه در صنعت ساختمان و بكارگيري مواد و مصالح با كارايي بالا در جهت سبك سازي و اجراي سريع با حفظ ايمني بيشتر و سازگاري با محيط زيست، محصولاتي را كه مرتبط با صنعت ساختمان مي‌باشد، توليد و عرضه مي‌نمايد كه گروه محصولات مهندسي الوان را تشكيل مي‌دهند. از جمله اين محصولات مي‌توان به رنـگ‌هاي ضدحريق از نوع حجيم شونده پايه آب و پايه حلال، پوشش‌هاي كف اپوكسي و مگامن، مگا‌استون (چسب‌هاي مخصوص اتصال دهنده سنگ به بتن و بتن به بتن)، عايق‌هاي رطوبتي سفيد سرد مي‌توان اشاره نمود كه هر يك در مراحل ساخت و ساز مي‌تواند، مورد استفاده قرار گيرد. گروه محصولات مهندسي الوان بر اساس تحقيقات كه در اين شركت انجام مي‌شود و طبق نياز بازار روندي تكاملي را طي مي‌نمايد.